Since 2010

8O1A9956

Dreamers on Eesti päritolu põnevust tekitav cover-bänd, mis on pühendunud muusikale ning publiku meelelahutusele. Alates oma loomisest on bänd tõusnud tuntusele tänu oma ainulaadsele võimele tõlkida tuntud lugusid uutesse helimaailmadesse, luues seeläbi erilisi muusikalisi elamusi.

Bändi Dreamers juured ulatuvad aastasse 2010, mil kaks muusikaarmastajat – Margo ja Andre – otsustasid ühendada oma jõud ja luua midagi ainulaadset. Algselt alustasid nad väikeste esinemistega kohalikes pubides ja erapidudel ning nende esitusstiil ja väljapaistev lavapresens tõid kiiresti kaasa järgijaid.

Dreamers on tuntud mitmekülgse repertuaari poolest, kus nad annavad oma isikupärase tõlgenduse erinevatele žanritele, sealhulgas rock, pop, funk ja disko. Bänd on tuntud oma suurepärase võime poolest muuta tuntud hitid oma kõlavateks loomingulisteks seadeteks. Nende mängulised arranžeeringud ja originaalsed väljamõeldised annavad iga kontserdi ajal uue elu ka kõige tuttavamatele meloodiatele.

Nende eripäraks on ka nende lavashow, mis ühendab visuaalseid efekte ja lavalist dünaamikat, et pakkuda publikule täiuslikku elamust. Bändi liikmete energiline ja sünergiline koostöö loob laval mängulisuse, mis nakatab kiiresti kõiki saalisviibijaid.

Bändi liikmete kirg muusika vastu ja nende soov jagada oma armastust muusika vastu on aidanud neil sõlmida tugeva sideme oma fännidega. Dreamers on esinenud paljudel mainekatel pidudel ning on võitnud paljude inimeste poolehoiu.

Dreamers on rohkem kui lihtsalt cover-bänd – nad on tõeline muusikaline jõud, mis suudab muuta igapäevased hetked unustamatuteks elamusteks. Nende südamlik ja professionaalne lähenemine muusikale on muutnud nad tõeliselt tunnustatud bändiks Eesti muusikamaastikul.

Tulevik on helge ja täis uusi põnevaid võimalusi. Bänd jätkab oma teekonda, pakkudes kuulajatele ainulaadset muusikalist kogemust ja kõditades nende unistusi meloodiate ja rütmidega. Nende eesmärk on jätkata rõõmu ja inspiratsiooni jagamist, et publik saaks nautida lõputut muusikalise rännaku võlu.